Silikontextilní hadice


Silikon-textilní hadice jsou vícevrstvé hadice ze silikonového kaučuku vyztužené polyesterovým vláknem či vláknem aromatických polyamidů popř. skelným vláknem. Jsou vyráběny v různých průměrech a délkách v široké škále rovných dílů, kolen tvarovaných v jedné či více rovinách a různých úhlech, redukovaných (přechodových) dílů a flexi spojek, popř: armovaných hadic či hadic s redukovanou odbočkou.

Podle typu použitých materiálů lze naše silikon-textilní hadice použít v rozmezí teplot -50 °C až +230 °C. Jsou standardně konstruovány a testovány pro pracovní přetlak 0,2 MPa s minimálně 3 násobným bezpečnostním koeficientem. Na základě vývojového rozrůznění uspokojíme požadavky zákazníka co do počtu vrstev výztuhy a vrstev jednotlivých materiálů různých vlastností, popř. požadavky na vyšší zatížení hadice. Své požadavky prosím konzultujte předem s našimi specialisty.

Svými vlastnostmi nacházejí silikon-textilní hadice široké použití v oblasti např. sání turbodmychadla a v okruhu vodního chladícího systému především dieselových motorů.

SICO siliconeSICO siliconeSICO siliconeSICO silicone